8
Lis
Off

Trzy pomysły na zmianę Twojego salonu

Idealną bazą do aranżacji salonu będą białe ściany, szara sofa i drewniana podłoga. Tanim kosztem i w krótkim czasie możemy stworzyć aranżacje w stylu nowoczesnym, romantycznym lub skandynawskim. Oto nasze trzy pomysły na Twój salon!

Twój salon w stylu skandynawski

Twój salon idealnie pasuje do stylu skandynawskiego! Na ścianie nad sofą wystarczy powiesić kilka półek, na których ustawiamy obrazki i zdjęcia w ramkach. Równoważnią dla dekoracji nad sofą będzie przestrzenna dekoracja na ścianie nad biurkiem. Uwieńczeniem tego będą białe, lekkie zasłony, przez które padać będą promienie słońca. Nie można zapominać również o detalach: żywe kwiaty, poduszki z nadrukami oraz wiklinowy kosz dopełnią dzieła!

Nowoczesny romantyczny salon, królestwo Pani domu

Aby salon nabrał „kobiecych kształtów” jedną ze ścian możemy pomalować na różowo. Do tego celu świetnie nadaje się ściana, przy której znajduje się biurko do pracy. Ścianę możemy równiej ozdobić dodatkowo tapetami w kształcie ramek do obrazów. Wypełnienie ich jest kwestią indywidualną i zależy od naszej kreatywności i poczucia humoru. Dekoracje na różowej ścianie możemy zrównoważyć stylowym ozdobnym lustrem na ścianie białej.

Tagi: , ,