22
Maj
Off

Czym jest Cloud Computing?

Oprogramowanie Microsoft Dynamics NAV wciąż zaskakuje nas nowymi możliwościami. Każdego dnia pozwala odkrywać coraz to ciekawsze możliwości. Również specjaliści od wdrażania systemu, na przykład pracownicy firmy NAV24, pokazują swoim klientom nowoczesne rozwiązania, które dotąd nie zostały przez nich odkryte. Jednym z nich jest informacja, że platforma dysponuje funkcją chmury obliczeniowej…….

Czym jest chmura obliczeniowa?

To pewien model służący do udostępniania i korzystania z zasobów informatycznych, takich jak serwery, sieci, bazy danych czy oprogramowania, za pomocą sieci internetowej. Usługi te są uniwersalne jeśli chodzi o branżę czy wielkość firmy. Dostosowuje się je bowiem do określonych potrzeb danej firmy czy użytkownika. Dostosowuje się także miejsce do przetwarzania i przechowywania danych każdego rodzaju. Chmura obliczeniowa opiera się na użytkowaniu usług dostarczonych przez usługodawcę. Eliminuje konieczność zakupu drogiej infrastruktury IT, konsument płaci za realne wykorzystanie konkretnych zasobów.

Wiele możliwości i zaskakujące rozwiązania

Potentat, jakim jest Microsoft nadal zaskakuje nowymi możliwościami. Mimo tak wielu rozwiązaniom, jakie oferuje i tak ogromnemu zadowoleniu wielu klientów nie osiada na laurach. Wciąż poszukuje nowych rozwiązań bądź łączy dotychczasowe, by stworzyć patenty idealne. Dążąc do perfekcji nie zapomina o komforcie i bezpieczeństwie swoich klientów. A obserwując zmieniający się rynek, podąża za ich potrzebami. Między innymi dlatego warto zaufać i oddać swoja firmę w profesjonalne ręce!

Wejdź na https://nav24.pl i sprawdź ofertę firmy Nav24 oferującej nowoczesne oprogramowanie dla biznesu

Tagi: ,