27
Maj
Off

Autoryzowane salony samochodowe – co mogą nam zaoferować?

Coraz więcej osób decyduje się na kupno samochodu nowego, wprost z salonu, zamiast samochodów używanych z drugiej czy nawet trzeciej ręki. Skąd taka decyzja? Okazuje się, że Polacy mogą wydać więcej mając świadomość, jakie korzyści w przyszłości na nich czekają. A autoryzowane salony samochodowe mają wiele asów w rękawie…

Wysokiej jakości samochody osobowe i dostawcze

Podstawą autoryzowanych salonów samochodowych jest ich oferta. W przypadku konkretnych marek są one w stanie zaoferować nam zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze czy ciężarowe, zarówno w klasie premium, jak i standard. Dodatkowo decydując się na samochód nowy możemy w dużej mierze dopasować go do naszych indywidualnych potrzeb – mówi jeden z pracowników salonu Ursyn Car. Samochody oferowane w salonach autoryzowanych posiadają nie tylko wieloletnią gwarancję, ale objęte są także pakietem bezpłatnych przeglądów i napraw, co może okazać się niezwykle przydatne. Dodatkowo, jeśli szukamy samochodu dla naszej firmy tu także pracownicy salonu mogą nam pomóc oferując niezwykle korzystne oferty samochodów w leasingu. Dla firm salony przygotowały specjalne oferty!

Naprawy blacharskie i lakiernicze

Autoryzowane salony samochodowe zaproponują nam również profesjonalne usługi lakiernicze i blacharskie. Gwarancyjne i pogwarancyjne usuwanie szkód komunikacyjnych w takim salonie to pewność, że naprawy zostaną wykonane na najwyższym poziomie. Możemy być także pewni wykorzystania wyłącznie części oryginalnych i rekomendowanych przez producenta.

Wejdź na https://www.ursyncar.pl i sprawdź ofertę autoryzowanego salonu i serwisu Forda

Tagi: